top of page

Проект актуальних дискурсів «Простір Літератури»

«Стусознавчі зошити»

2021

Обкладинка 7_0.jpg

Стусознавчі зошити: Науковий альманах. —
Зошит сьомий / за ред. О. Солов’я й Ольги Пуніної. —
Вороновиця: Простір Літератури, 2021. — 100 с.

 

Видавці та упорядники наукового альманаху мають амбітну мету: створення першого в Україні спеціялізованого майданчика для обговорення різноаспектної наукової проблематики, пов’язаної з життям і творчістю Василя Стуса. Сьомий зошит пропонує науковій спільноті дві статті та републікацію ґрунтовної розвідки Степана Мишанича «Народнопоетична стихія в творчості Василя Стуса» (2001).
Зошит сьомий присвячується 85-річчю з дня народження проф. С. Мишанича (1936 – 2013), очільника катедри історії української літератури і фольклористики (1991 – 2010) Донецького національного університету, засновника стусознавчих студій на Донеччині. 

Для вузького гурту читачів.
 

2020

Стусознавчі зошити: Науковий альманах. –

Зошит шостий/ за ред. Олега Солов’я й Ольги

Пуніної. – Вінниця: Простір Літератури, 2020. – 86 с.

Видавці та упорядники альманаху мають на меті створення першого в Україні спеціялізованого майданчика для обговорення різноаспектної наукової проблематики, пов’язаної з життям і творчістю Василя Стуса. Шостий зошит пропонує науковій спільноті п’ять статей, одна з яких (стаття Людмили Тарнашинської) є републікацією.

Для вузького гурту читачів.

2019

Cover Stus 5.PNG

Стусознавчі зошити: Науковий альманах. –

Зошит п'ятий/ за ред. Олега Солов’я й Ольги

Пуніної. – Вінниця: Простір Літератури, 2019. – 118 с.

 

Упорядники альманаху мають на меті створення першого в Україні спеціялізованого майданчика для обговорення різноаспектної наукової проблематики, пов’язаної з життям і творчістю Василя Стуса. П’ятий зошит пропонує науковій спільноті шість статей, одна з яких є републікацією відомої статті Юрія Шевельова. Корпус наукових статей доповнює рецензія на книгу спогадів Світлани Кириченко «Птах піднебесний»

Для вузького гурту читачів.

2018

Обкладинка Ст зошити 4.png

Стусознавчі зошити: Науковий альманах. –

Зошит четвертий / за ред. Олега Солов’я й Ольги

Пуніної. – Вінниця: Простір Літератури, 2018. – 128 с.

 

Упорядники альманаху мають на меті створення першого в Україні спеціялізованого майданчика для обговорення різноаспектної наукової проблематики, пов’язаної з життям і творчістю Василя Стуса. Четвертий зошит пропонує до уваги наукової спільноти вісім статей, дві з яких є републікаціями (тексти І. Дзюби та А. Корнієнко).

Для вузького гурту читачів.

2017

Стусознавчі зошити: Науковий альманах. — Зошит третій/ за ред. Олега Солов’я й Ольги Пуніної. — Вінниця: Простір Літератури, 2017. — 108 с.

Науковий альманах «Стусознавчі зошити» засновано в 2016-му році. Упорядники альманаху мають на меті створення першого в Україні спеціялізованого майданчика для обговорення різноаспектної наукової проблематики, пов’язаної з життям і творчістю Василя Стуса. Третій зошит альманаху пропонує читачеві п’ять статей.

2016

Стусознавчі зошити: Науковий альманах. — Зошит перший / за ред. Олега Солов’я й Ольги Пуніної. — Вінниця: Простір Літератури, 2016. — 120 с.


Упорядники альманаху мають на меті створення першого в Україні
спеціялізованого майданчика для обговорення різноаспектної наукової проблематики, пов’язаної з життям і творчістю Василя Стуса. Перший зошит пропонує науковій спільноті вісім статей.

Стусознавчі зошити: Науковий альманах. — Зошит другий / за ред. Олега Солов’я й Ольги Пуніної. — Вінниця: Простір Літератури, 2016. — 98 с.


Науковий альманах «Стусознавчі зошити» засновано в 2016-му році. Упорядники альманаху мають на меті створення першого в Україні спеціялізованого майданчика для обговорення різноаспектної наукової проблематики, пов’язаної з життям і творчістю В. Стуса. У зошиті другому розглядається сценарний текст В. Стуса, стосовно якого в Україні дотепер була відсутня наукова рецепція; пропонується погляд на посутні аспекти філософічности письменника; представлено порівняльний аспект лірики В. Стуса й В. Свідзінського та ін. Другий зошит альманаху пропонує читачеві шість статей.

bottom of page